Catering a agenturní služby

Připravujete firemní večírek, raut, ples, svatbu, soukromou párty, prezentaci firmy či jinou společenskou akci?

Nevíte si rady?

Rádi Vám při realizaci pomůžeme.

Zajišťujeme cateringové služby od malých rodinných oslav , firemních večírků až po velké akce pro 500 a zbavení starostí s přípravami a organizací. V našem komplexu Rock and Roll GARAGE nabízíme technické zázemí pro uspořádání Vašich akcí. Variabilita celého areálu je popsána v sekci prostory.

Během našeho působení na trhu máme zkušenosti s pořádáním velkých akcí / Beer arena 2004 , Colours of Ostrava, Děhylov Open, Pohoda Trenčín, Štěrkovna Open, /, firemních akcí / Hasil a.s. , Ha-vel internet s.r.o. , SmVaK Ostrava, RWE Transgas, MPL Ostrava / společenských plesů / Rokenrolové plesy , O2, ČS, GE moneybank, Česká spořitelna, Tietoenator, Okin Facility, HZS Ostrava, Vítkovická nemocnice, FNsP Poruba, , ČEZ, Arcellor Mittal, Dalkia, Diamo, ples Harley Davidson, Dektrade, Elvac, Amplu servis, Baumit, Kovintrade atd. / i velké množství rodinných oslav různého charakteru. více hostů.

Disponujeme kompletním vybavením i pro venkovní akce včetně velkoplošných stanů .Kvalitní a úspěšná akce závisí mnohdy na detailech. Proto nenecháváme nic náhodě počínaje kvalifikovaným personálem a precizností všech aspektů cateringu konče. Jsme připraveni pro Vás naplánovat a zrealizovat akci, která bude pro Vaše hosty nezapomenutelným zážitkem, Vy jako hostitelé budete.

Podívejte se na naše zázemí