SONATA ARCTICA

SONATA ARCTICA

 • 26.11.2022 — 20:00
 • RnR GARAGE Martinov
 • Pořadatel: Pragokoncert a P.Kohut
 • Změna programu vyhrazena!

Přátelé metalu,

Finští melodičtí metaloví titáni SONATA ARCTICA se představí v rámci svého akustického turné v  sobotu 26.listopadu 2022 v našem GARAGE clubu .Prodej vstupenek byl spuštěn! 

Vstupenky za  790,- Kč na stání lze zakoupit  na našem webu nebo v recepci našeho Retro hotelu Garage v Martinově. VIP balkón  již vyprodán.

Prodej bude probíhat od PONDĚLÍ do PÁTKU 12 - 18 hodin! Prodej o víkendu bude probíhat pouze na objednávku, kterou můžete učinit během pracovního týdne od 12 - 20 hodin na čísle 777 820012. 

Jako SPECIALITU Vám nabízíme vstupenky včetně ubytování se snídaní v otevřeném Retro hotelu Garage, který je součástí areálu. Vistupenka na STÁNÍ s ubytováním pro dva za 3300,-Kč. Vistupenka na sezení VIP balkón s ubytováním  pro dva za 3800,-Kč. 

Těšíme se na Vás

Garage club, Pragokoncert a Patrik Kohut

T.Z.

SONATA ARCTICA je kapela s jedinečným zvukem, poháněným různými emocemi a nádechem melancholie. Jejichklasický rockový set jsme měli možnost si naplno vychutnatv sobotu na ZIMNÍM MASTERS OF ROCK.

Kapela už brzy, přesně 21. ledna, vydá své nové album „Acoustic Adventures - Volume One“. Akustické turné už bylo naplánováno, muselo se však přesunout na podzim 2022 a odstartuje tedy v říjnu 2022. 

Pro všechny fanoušky v České republice máme vynikající zprávu! Akustické turné kapely SONATA ARCTICA nemine ani nás. SONATA ARCTICA se svýzbrusu novým emotivním a intimním akustickým setem dorazí 26.11.2022 do OSTRAVY, klubu Garage.

„Tato akustická forma kapely SONATA ARCTICA se vaří už roky“, komentuje zpěvák Tony Kakko a vysvětluje: „Prvním projevem, kromě několika akustických verzí písní vydaných v průběhu let, bylo Acoustic Adventures Tour v roce 2019, které bylo velmi úspěšné. To vyvolalo myšlenku nahrát tyto písně také na album. Nebo dvě alba, alespoň pro začátek. Naše písně vždy vycházely z krásných melodií, což velmi usnadňuje jejich transformaci a také je dokonale uspořádat do akustické podoby. Měl bych zmínit, že mnoho písní funguje fakt dobře, když je oblečete do akustických oděvů. „Acoustic Adventures - Volume One“ bude první část, po níž bude následovat druhá akustická nahrávka, která vyjde v říjnu 2022. „Doufám, že si tato alba zamilujete stejně jako my. Existuje mnoho a mnoho písniček, které jsme museli nakonec vypustit z těchto alb „Volume One“ a „Volume Two“, takže by mě nic nepotěšilo více než přidání několika dalších dílů do budoucna,“ říká zpěvák Tony Kakko.

Odložené turné se tedy uskuteční na podzim roku 2022 s názvem turné „Acoustic Adventures MMXXII“. K propagaci obou vydání „Acoustic Adventures“ se kapela vydá na cestu po 17 evropských zemích! O podporu se postarají švédské naděje ELEINE, které rovněž představí svůj akustický set.

SONATA ARCTICA akusticky, 26. 11. 2022 v OSTRAVĚ,Klubu Garage!

Ceny vstupenek

K této akci nelze objednat žádné lístky online.

Mohlo by vás zajímat

LORDI

Metal

 • 23.4.2024 — 19:00
 • RnR GARAGE Martinov
 • od 850,- Kč
Více informací...

Zuzana SMATANOVÁ - ZMĚNA TERMÍNU NA 26.4.2024!

Pop

 • 26.4.2024 — 20:00
 • RnR GARAGE Martinov
 • od 590,- Kč
Více informací...

KABARET HRDOBCI

Divadlo a zábava

 • 10.5.2024 — 19:00
 • RnR GARAGE Martinov
Více informací...