RHAPSODY OF FIRE

RHAPSODY OF FIRE

  • 4.3.2020 — 20:00
  • RnR GARAGE Martinov
  • Pořadatel: P.Kohut a Pragokoncert
  • Změna programu vyhrazena!

Fandové metalu,

poprvé přivítáme v Garage metalovou partu RHAPSODY OF FIRE. Koncert se uskuteční ve středu 4.března od 20 hodin na malé scéně.

Vstupenky v ceně za 750,- na stání a 950,- na sezení na VIP tribuně lze již zakoupit ON LINE na našem webu nebo v recepci našeho Retro hotelu Garage v Martinově. Prodej bude probíhat od PONDĚLÍ DO PÁTKU 12–20 hodin!

Prodej o víkendu bude probíhat pouze na objednávku, kterou můžete učinit během pracovního týdne od 12–20 hodin na čísle 725 524 700.

Těšíme se na Vás

Váš klub

 

T.Z.

Speciálním hostem ostravského koncertu RHAPSODY OF FIRE jsou symphonic-metaloví SYMPHONITY!

Italští mistři symfonic-power metalu RHAPSODY OF FIRE už se chystají na druhou vlnu turné ke svému aktuálnímu albu „The Eighth Mountain“. Již 4. března se zastaví také v OSTRAVĚ, v klubu Garage, kde zahrají své nové skladby, ale i své nejslavnější hity. Speciálním hostem koncertu bude kapela velmi podobného ražení, a sice symphonic-power metalová formace SYMPHONITY. Ta funguje na metalovém poli již od roku 2007, i když její kořeny sahají až do roku 1994. Kapela si prošla mnoha personálními změnami. Jejich druhé a zatím poslední album „King of Persia“ vyšlo v roce 2016. V roce 2018 kapela kompletně vyměnila osazenstvo a v tomto novém již mohutně koncertují. Na konci loňského roku vydává kapela nový singl „Marco Polo (Part  2) – Crimson Silk“ a natočila k němu i videoklip!

Podívejte se zde: 

Italští EGOSYSTEMA druhým speciálním hostem koncertu RHAPSODY OF FIRE v OSTRAVĚ!

EGOSYSTEMA je italská progressive-metalová kapela, zrozená v roce 2013. Prošla si několika personálními změnami, stejně, jako změnami ve stylu hudby. Kapela vydala v loňském roce nový singl „Forever“ a nyní dokončuje práce na novém albu. EGOSYSTEMA si již zahrála s takovými kapelami jako jsou Katatonia, Carcass, Killswitch Engage, At The Gates či Napalm Death. Nyní tedy přidává RHAPSODY OF FIRE, se kterými se představí 4. 3. v OSTRAVĚ, Klubu Garage! Přijďte!

Vstupenky na koncert jsou k dostání na https://www.mastersofrock.cz/cs/koncerty/2020-Rhapsody-Of-Fire a v předprodejních sítích Ticketportal, TicketStream a TicketMaster.

Ceny vstupenek

  • STÁNÍ/ klubová scéna : 750,- Kč

Objednávka vstupenek

Vyberte vstupenky

Cena celkem:

Kč + 3% administrativní poplatek 0

Mohlo by vás zajímat

PRASKÁNÍ - diskotéka

Taneční akce

  • 22.2.2020 — 21:00
  • RnR GARAGE Martinov
Více informací...

11.ORIGINAL OLDIES PLES

Plesy a akce

  • 28.2.2020 — 20:00
  • RnR GARAGE Martinov
  • od 520,- Kč
Více informací...