MŇÁGA A ŽĎORP

MŇÁGA A ŽĎORP

 • 11.12.2019 — 20:00
 • RnR GARAGE Martinov
 • Pořadatel: Woodman Production a.s.
 • Změna programu vyhrazena!

Vážení fandové,
přesně po roce se opět vrací do Garage slavná parta z Valmezu MŇÁGA A ŽĎORP. Koncert se uskuteční v rámci vánočního turné a můžete se těšit i na hosty jako minulý rok, kteří budou postupně zveřejněni.
Vše vypukne ve středu 11. prosince od 20 hodin.

Vstupenky v ceně 350,- Kč na stání a 480,-Kč na sezení VIP balkón lze zakoupit již na našem webu nebo v recepci našeho Retro hotelu Garage v Martinově.

Prodej bude probíhat od PONDĚLÍ DO PÁTKU 12 - 20 hodin! Prodej o víkendu bude probíhat pouze na objednávku, kterou můžete učinit během pracovního týdne od 12-20 hodin na čísle 725 524 700. 

Jako NOVINKU Vám nabízíme vstupenky včetně ubytování se snídaní v našem nově otevřeném Retro hotelu Garage, který je součástí areálu. Vstupenka na STÁNÍ s ubytováním pro jednoho je za 1450,- Kč, pro dva za 2350,-Kč.Vstupenka na SEZENÍ VIP BALKÓN s ubytováním pro jednoho je za 1590,- Kč, pro dva za 2550,-Kč.

Váš klub

 

Mňága a Žďorp představuje klip s Tomášem Klusem a chystá turné s Vypsanou fiXou. Příští rok zahraje v Austrálii a vydá novou desku

 

 

Mňágu a Žďorp čeká akční podzim a zima. Odehraje tradiční nálož koncertů a zkraje příštího roku poprvé vyrazí do Austrálie. Kromě toho dokončuje svou čtrnáctou studiovou desku, kterou vydá příští rok.

 

Ještě před startem podzimní šňůry Mňága vypustila do světa nový klip k písničce Salám banán s hostujícím Tomášem Klusem. Natáčel se pod taktovkou režiséra Tomáše Krejčího loni v prosinci na vyprodaném narozeninovém koncertu v pražském Foru Karlín.

 

klip: https://youtu.be/-GqUB5KdFY8

 

Na přelomu listopadu a prosince pak Mňágu čeká turné po českých klubech s Vypsanou fiXou. „Jsou pro mě něco jako mladší bráchové. Kdysi jsem je slyšel na nějakým fesťáku a nabídl jim coby starší brácha pomoc, takže jsem jim produkoval první tři desky,vzpomíná zpěvák Mňágy Petr Fiala.

 

„Naše vazby jsou dlouhodobé a silné, dodává frontman Vypsané fiXy Márdi. „Lidsky si sedíme a dokážeme si spolu dobře vyhovět na pódiu i zapařit v zákulisí. Těším se, až si zase poslechnu písničky od Mňágy, na kterých jsme celá kapela vyrůstali. Taky se těším na koncert v Čáslavi, kde jsem se narodil, ale nikdy tam nehrál. A nejvíc se těším na to, až se vplížím do mňágovský šatny, ukradnu řízek kytaristovi Martinu Knorovi a napíšu mu tam vzkaz: Měl sis ho podepsat.

 

videopozvánka Mňágy s Vypsanou fiXou: https://youtu.be/hZ5b-q2iSXI

 

V prosinci pak Mňága odehraje ještě pět sólových koncertů, na které si přizvala speciální hosty. Mezi nimi například Goldu ze Znouzectnosti, klávesáka Milana Nytru nebo brněnského démona Petra Vášu. Spolu s nimi dorazí do Brna, Ostravy, Olomouce a do Prahy, kde v domovském Lucerna Music Bar odehrají hned dva koncerty.

 

Mňága poprvé v Austrálii

 

Nejdál zatím Mňága a Žďorp vystupovala v Americe a Číně, zkraje příštího roku ale tyhle koncertní výlety překoná. Vystoupí v Melbourne a Sydney. „Dostali jsme nabídku hrát a strávit nějaký čas v Austrálii, což je nabídka, která se v naší kapele neodmítá. Je přece úžasný poznat kus světa, navíc takhle vzdálenej, a ještě se tam dostat díky svojí hudbě,dodává Petr Fiala.

 

Vedle koncertování Mňága a Žďorp pracuje na nové desce. Bude ji stejně jako předchozí studiové album Třínohý pes nahrávat v pražském studiu Sono s producentem Milanem Cimfe. Písničky už jsou hotové - bude jich celkem deset a některé už kapela představila na letních festivalech. „Každá písnička se nám musí dobře hrát a ještě k tomu musí být skvělá. Když není skvělá, což v praxi znamená, že bychom ji na koncertě nemohli zařadit třeba po Hodinovém hotelu, vyhodíme ji a zkusíme jinou,”  říká Petr Fiala.

 

Deska vyjde na podzim 2019 a stejně jako u předchozích dvou alb bude Mňága peníze na nahrávání vybírat pomocí crowdfundingu na portálu Startovač. Na natočení studiovek Třínohý pes a Made in China ji fanoušci přispěli bezmála 1,5 milion korun

Ceny vstupenek

 • STÁNÍ na ploše : 350,- Kč
 • sezení VIP balkón : 480,- Kč
 • SEZENÍ VIP BALKÓN a ubytování se snídaní pro jednoho : 1390,- Kč
 • SEZENÍ VIP BALKÓN a ubytování se snídaní pro dva : 2380,- Kč
 • STÁNÍ a ubytování se snídaní pro jednoho : 1590,- Kč
 • STÁNÍ + ubytování se snídaní pro dva : 2550,- Kč

Objednávka vstupenek

Vyberte vstupenky

Cena celkem:

Kč + 3% administrativní poplatek 0

Mohlo by vás zajímat

PRASKÁNÍ - diskotéka

Taneční akce

 • 28.9.2019 — 21:00
 • RnR GARAGE Martinov
Více informací...

GANGSTERS OF SWING ORCHESTRA

Ostatní

 • 2.10.2019 — 20:00
 • RnR GARAGE Martinov
Více informací...

František NEDVĚD s kapelou TIEBREAK

Ostatní

 • 5.10.2019 — 20:00
 • RnR GARAGE Martinov
 • od 450,- Kč
Více informací...