JELEN - POZOR! Změna termínu na 3.3.2022!

JELEN - POZOR! Změna termínu na 3.3.2022!

 • 3.3.2022 — 20:00
 • RnR GARAGE Martinov
 • Pořadatel: Woodman production a.s.
 • Změna programu vyhrazena!

Vážení fandové,

vzhledem k omezením a horšící se epidomiologické situaci jsme se společně s managementem kapely JELEN rozhodli , přesunout koncert z 11.11. 2021 na 3.3. 2022.Věřte, že nás tato situace vůbec netěší, ale prodeje na koncerty díky těmto opatřením klesly na 30% obvyklých počtů. My ani kapela nechceme aby fanoušci přišli o jejich koncerty před vyprodanými sály. Budeme  věřit a těšit se, že snad na jaře nás nechají svobodně žít. VSTUPENKY ZŮSTÁVAJÍ V PLATNOSTI  a budeme rádi, když si je ponecháte.

Váš Garage klub a Jeleni


po dvou letech se do Garage vrací stále populárnější skupina JELEN. Koncert proběhne ve čtvrtek 11.11. 2021 od 20 hodin . Vstupenky  v ceně 490,-Kč na stání a 690,-Kč na sezení VIP balkón  lze zakoupit již na webu nebo v  recepci našeho Retro hotelu Garage v Martinově.Prodej bude probíhat od PONDĚLÍ DO PÁTKU 12 - 16 hodin! 

Jako NOVINKU Vám nabízíme vstupenky včetně ubytování se snídaní v našem nově otevřeném Retro hotelu Garage, který je součástí areálu. Vstupenka na STÁNÍ s ubytováním pro jednoho je za 1690,- Kč, pro dva za 2690,-Kč.Vstupenka na SEZENÍ VIP BALKÓN s ubytováním pro jednoho je za 1790,- Kč, pro dva za 3100,-Kč.

 

POKYNY PRO NÁVŠTĚVNÍKY:

 

 Vstup do sálu bude zpřístupněn od 19.00 hodin. 

Restaurace bude otevřena PRO VEŘEJNOST POUZE DO 17 HODIN. Poté pouze pro majitele vstupenek.

Před a po dobu koncertu bude k dispozici jídlo z grilu. Veškeré nápoje budou podávány ve vratných zálohovaných kelímcích. Prosíme o včasný příchod! Šatna bude k dispozici.

Po koncertě bude na restauraci AFTER PARTY!!


Váš klub

 

T.Z.

Jelen vystoupí 8. 12. 2021 v pražském Ouniversu. Ohlašuje téměř po roce návrat na podia. Energie má víc než kdy dřív 

 

 

Vyprodané sály, velké rádiové hity, několik Cen Anděl a stabilní zájem posluchačů. Kapela Jelen se v posledních letech vypracovala mezi nejžádanější jména české hudební scény. S novou, úspěšnou, řadovou deskou Věci a sny přišla bezmála po pěti letech, během nichž řádila hlavně na koncertních pódiích. Na které ohlašuje svůj návrat. Ten zakončí velkolepým koncertem 8. 12. 2021 v O2 universu. 

 

Třetí deskou zahájila skupina novou etapu svojí existence. Na předešlých albech se často obracela ke kořenům hudby, která ji formovala, čímž definovala svůj dosud typický folk-rockový zvuk. Písně Magdaléna, Jelen, Co bylo dál? nebo Klidná jako voda si zamilovaly celé generace fanoušků.   

 

Ty doplnily aktuální rádiové hity z nového alba. Písně Jediný co chci, Ještě jednu noc, V oblacích.  

 

Právě nové songy představí kapela během letošní letní sezony. Následně i na podzimním turné, především pak na závěrečném letošním koncertu v pražském O2 universu. 

 

Jelen byl vždycky především koncertní kapela. Energie živých vystoupení je pro nás od začátku naší kariéry to nejdůležitější. Věřím, že si ji společně s našimi fanoušky v druhé polovině tohoto roku konečně užijeme. Naše premiéra v novém sále O2 universum by měla být letošní poslední zastávkou a pomyslnou třešní na koncertním dortu,“ říká frontman kapely Jindra Polák.  

 

Ceny vstupenek

 • stání na ploše : 490,- Kč
 • sezení VIP balkón : 690,- Kč
 • STÁNÍ + ubytování se snídaní pro jednoho : 1640,- Kč
 • STÁNÍ + ubytování se snídaní pro dva : 2690,- Kč
 • SEZENÍ VIP BALKÓN a ubytování se snídaní pro jednoho : 1790,- Kč
 • SEZENÍ VIP BALKÓN a ubytování se snídaní pro dva : 3100,- Kč

Objednávka vstupenek

Vyberte vstupenky

Cena celkem:

Kč + 3% administrativní poplatek 0

Mohlo by vás zajímat

GANGSTERS & DESPERADOS ORCHESTRA

Ostatní

 • 3.2.2022 — 20:00
 • RnR GARAGE Martinov
Více informací...

U.D.O.

Metal

 • 19.3.2022 — 20:00
 • RnR GARAGE Martinov
 • od 990,- Kč
Více informací...